Pompy Dellmeco z metalowej obudowy

Metalow podwójne pompy membranowe Dellmeco

Pompy DELLMECO z metalowej obudowy są odporne na działanie mediów ściernych. Nadają się do pompowania chemikaliów, rozpuszczalników, olejów i lakierów. Oprócz materiałów promujących cechują się szczególnie niskim zużyciem powietrza. Nasze pompy z metalu mogą być obsługiwane w temperaturze od -40 ° C do + 120 ° C. Pompy potrafią utworzyć ciśnienie na wlocie do 16,0 barów.

Pompy Dellmeco Metalowe

Pomoc w doborze pompy : +48 784 951 589

 • Pompa Dellmeco Aluminium
  Pompa z Aluminium

  Po tlenu i krzemu, aluminium jest trzecim najczęściej występującym pierwiastkiem. Aluminium ma tylko 1/3 ciężaru stali i jest całkowicie nieprzepuszczalna, tj ani smaki, aromaty. Aluminium jest miękki i ma niską temperaturę topnienia, jest odpowiedni pracy na zimno. Aluminium ma dwa razy wyższą przewodność elektryczną niż miedź. Tworzy ochronną warstwę tlenku, która sprawia, że ​​metal jest bardzo odporny na korozję. Obszary zastosowania są głównie w pompowaniu lakierów, farb i rozpuszczalników.

 • Pompa Dellmeco Żeliwo
  Pompa z Żeliwa

  Żeliwo to grupa stopów żelaza o wysokiej procentowej zawartości węgla (> 2%), i krzemu, jak również inne składniki, takie jak mangan, chrom i nikiel. Gęstość żeliwa około 7,2 g / cm niższa niż gęstość stali. Ponadto, materiał posiada punkt topnienia niższy niż stal – lecz może wynikać z wysokiej zawartości węgla. Żeliwo jest materiałem kruchym, ale jest bardziej odporny na korozję niż stal. Ten materiał jest wykorzystywany przede wszystkim do pompowania szlamów ściernych i kleju.

 • Pompa Dellmeco Stal nierdzewna
  Pompa z Stali Nierdzewnej

  Stal nierdzewna to stal stopowa ze szczególnego gatunku, nie może przekraczać wartości 0,025%. Gęstość wynosi 7,8 g stali / cm³. Stale nierdzewne stosowane (1,4404, 1.4571-) mają AISI316L również wysoką odporność na korozję, szczególnie w mediach chlorku. Dotyczy AISI 316L w różnych dziedzinach przemysłu farmaceutycznego, w technologii medycznej i spożywczej.