Pompy Savino Barbera AS, BS, GP

Pompy pionowe AS

Osiągające długość 3 metrów z wspornikiem wału pompy bez wsporników pośrednich, z tulejami smarowanymi pompowaną cieczą. Idealne do przepompowywania płynów żrących przechowywanych w kadziach i zbiornikach technologicznych na różnych wysokościach. Stosowanie tych pomp zapobiega niebezpiecznym wyciekom i dzięki nim nie ma potrzeby tworzenia upustów na dnie kadzi, co zezwala na zapewnienie absolutnego bezpieczeństwa przy pompowaniu substancji chemicznych.

Termoplastyczne pionowe pompy odśrodkowe opracowane do zastosowań przemysłowych, linii produkcyjnych i obiektów ekologicznych, gdzie odporność na czynniki chemiczne muszą być w połączeniu z niezawodnością i łatwą konserwacją.

Dobór materiałów i technologii produkcji gwarantuje kompatybilność z produktami, długą żywotność i zgodność z obowiązującymi normami. Cechy tych pomp eliminuje przypadki przerw w pracy, niebezpiecznych wycieków. Pompy zapewniają bezpieczne pompowanie substancji chemicznych.

Pompy Savino Barbera AS, BS, GP

Pomoc w doborze pompy : +48 784 951 589

 • Pompa Savino Barbera AS
  Pompa Savino Barbera AS

  Jednostopniowe pionowe pompy odśrodkowe , nadaje się do transferu, recyklingu i dystrybucję  żrących płynów . Pompy serii AS zalecane są do montażu w cysternach, zbiornikach lub studni o zmiennej głębokości. Technologie produkcyjne, stosowane materiały i konstrukcja pomp hydraulicznych  AS pozwala zaspokoić wymagania dla  produktów chemicznych  (w tym ciał stałych). Hydraulika zoptymalizowana na  otwarte, zamknięte i wpuszczone wirniki  o różnych prędkościach obrotowych.

 • Pompa Savino Barbera BS
  Pompa Savino Barbera BS

  Zaprojektowany z myślą o recyklingu, przetwarzania i filtrowania  cieczy korozyjnych  (w tym ciał stałych), mających tendencję do faulu, trzymane w zbiornikach stałym poziomie. Seria BS  odśrodkowe Pompy pionowe  wykonane są w standardowych długościach, bez łożysk pośrednich, bez tulei prowadzących lub uszczelnienia mechanicznego w celu wyeliminowania wszelkich części przesuwnych. Mechanicznie i hydraulicznie rozszerzona konstrukcja pozwala na wykorzystanie pompy pionowej BS tam gdzie zużycie,  ścieranie  (na skutek krystalizacji lub osadów wapiennych) w połączeniu z agresywną chemicznie cieczą wymaga nietypowych rozwiązań niżeli w zwykłych pompach.

 • Pompa Savino Barbera GP
  Pompa Savino Barbera GP

  Linia produkcyjna Savino Barbera został wzbogacony o nową serię  pomp odśrodkowych pionowych , zbudowany z materiałów termoplastycznych, odpornych na korozję. Jest to seria GP – pompy z wałem pionowym i  pompy w spiralnej obudowie , charakteryzują się wysoką wydajnością stopy (przepływ, głowa, i wydajność) oraz wskazane do ciągłej eksploatacji. Ta seria jest produkowana w długościach do 3000 mm z technologią podobną do produktów poprzedniej serii. Małe obciążenie obudowy pompy pozwala na zastosowanie w płytkich i / lub małych zbiornikach (takich jak  systemy oczyszczające i oczyszczania gazu …).