Statory i rotory do pomp śrubowych (ślimakowych)

Statory i rotory

Poza sprzedażą wysokiej jakości pomp przemysłowych, zajmujemy się także sprzedażą statorów i rotorów do pomp czołowych producentów, takich jak: Allweiler, Armatec, Bellinpumpe, Bornemann, CMO, Daurex, Inoxpa, Jessberger, KSB, Meixner Gülletechnik Meyer, Lohne, Netzsch, Nova Rotors, Delasco, PCM, PF Pumpen, Joehstadt, Seepex, Wangen i innych. Zapewniamy dostęp do cześci zamiennych dedykowanych dla jednowirnikowych pomp śrubowych.

Producent statorów i rotorów - Wotex

Przygotowujemy formowane wyroby gumowe, które mogą Państwo użyć na przykład do zabezpieczenia pompy. Oferowane przez nas produkty produkowane są według niemieckich, najwyższych standardów produkcji, gwarantując niezawodność i terminowość. Mogą Państwo liczyć na konkurencyjne ceny i realizację specjalnych, indywidualnych, nietypowych zleceń, między innymi dotyczących grawerów i powłok lakierniczych. Do produkcji oferowanych przez naszą firmę statorów używane są elastomery NBR, EPDM, SBLBM, CB, CSM, HNBR, FKM, silikonu i materiałów takich, jak: PTFE, PTFE z dodatkiem włókna szklanego, PA, PE, POM i żeliwa szarego. Docenisz jakość wirników, które produkujemy ze stali szlachetnej i narzędziowej. W ramach indywidualnych zamówień, w razie potrzeby korzystamy z innych materiałów i przeprowadzamy samodzielne chromowanie. Oferujemy także wszelkie niezbędne elementy, akcesoria i części zamienne renomowanych producentów: manszety, tuleje przegubowe, trzpienie, panewki, wały napędowe, drążki sprzęgające i uszczelnienia. Jakość 100% Made in Germany zobowiązuje! Wiemy, jak ważna jest dla Państwa terminowość i precyzja, dlatego elastycznie dopasowujemy się do wymagań Państwa biznesu. Realizujemy indywidualne zlecenia, doradzamy w wyborze najlepszych rozwiązań. Nasze gwarancje są poparte wieloletnim doświadczeniem, świadomym budowaniem profesjonalnego zespołu i niezależnością, która pozwala na szeroką ofertę.

Statory do pomp
Rotory do pomp

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Tel: +48 784 951 589

Doradztwo techniczne,
dobór pomp

Wizytówka

Zeskanuj poniższy QR Code – zapisz wizytówkę vCard

qrcode

    Imię i nazwisko / nazwa firmy (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Telefon

    Treść wiadomości (wymagane)

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez POMP-TECH MIROSŁAW WLAZŁY w celu prawidłowego świadczenia usług określonych w Polityce prywatności. Administratorem danych osobowych jest POMP-TECH MIROSŁAW WLAZŁY, e-mail: info@pompy-tech.pl. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w zakładce "Polityka prywatności".